O divízii

Architektonicky zaujímavý bytový komplex tvorený štyrmi bytovými domami sa nachádza na ulici Pri gymnaziu vo veľmi tichej mestskej časti blízko centra mesta (200 m do centra mesta). Ulica Pri gymnáziu je príjemným miestom na bývanie najmä pre pokojnost štvrte, ale aj vynikajúce napojenie na mestskú infraštruktúru.

Ponúkame možnosť individuálneho dispozičného riešenia bytov. Možné sú rozširovania či spájania bytov, zmeny priečok a špeciálne architektonické úpravy podľa požiadaviek klientov. Byt je možné získať ako holobyt, čo dáva priestor na realizáciu predstáv klienta, alebo ako štandard, ktorý zahŕňa vnútorné vybavenie.

Ponuka bytov

Každý bytový dom je riešený s výťahom, s piatimi nadzemnými podlažiami a podkrovím, pričom spodné priestory sú určené pre občiansku vybavenosť (kaderníctvo, pedikúra... atď.) Každý bytový dom ponúka 8 bytových jednotiek, 2-izbové ( 74 m2), 3-izbové (od 89 do 104 m2), 4-izbové byty so samostatným kúrením s výmerou do 200 m2. Na každom poschodí sa nachádzajú maximálne 2 bytové jednotky. V prípade požiadavky môže byť na poschodí vytvorený 1 byt s rozlohou 200 m2.